Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle
Süper Lig
7 Ekim Escort bayan Cuma
20 00 Gaziantep FK Adana Demirspor Kalyon
8 Ekim Cumartesi
14 30 İstanbulspor MKE Ankaragücü Esenyurt Necmi Kadıoğlu
17 00 Fraport TAV Antalyaspor Arabam com Konyaspor Corendon Airlines Park Bayan escort Antalya
20 00 Bitexen Giresunspor Beşiktaş Çotanak Spor Kompleksi
9 Ekim Pazar
14 30 HangiKredi Ümraniyespor Yukatel Kayserispor Atatürk Olimpiyat
17 00 Atakaş Hatayspor Corendon Alanyaspor Yeni Hatay
20 00 Escort Fenerbahçe VavaCars Fatih Karagümrük Ülker
10 Ekim Pazartesi
20 00 Trabzonspor Kasımpaşa Şenol Güneş Spor Kompleksi
20 00 Medipol Başakşehir Demir Küme Sivasspor Başakşehir Fatih Terim
1 Lig
7 Ekim Cuma
20 00 Adanaspor Beyçimento Bandırmaspor Yeni Adana
8 Ekim Cumartesi
13 30 Bodrumspor Sakaryaspor Bodrum İlçe
13 30 Ankara Keçiörengücü Boluspor Aktepe
19 00 Yılport Samsunspor Gençlerbirliği Samsun Yeni 19 Mayıs
19 00 E yüpspor Manisa FK Eyüp
9 Ekim Pazar
13 30 Tuzlaspor Altınordu Sancaktepe 15 Temmuz
16 00 Yeni Malatyaspor Erzurumspor FK Yeni Malatya
19 00 Altaş Denizlispor Pendikspor Denizli Atatürk
10 Ekim Pazartesi
20 00 Altay Çaykur Rizespor Alsancak Mustafa Denizli
2 Lig
Beyaz Küme
9 Ekim Pazar
15 30 Somaspor İnegölspor Soma Atatürk
15 30 Eşin Group Nazilli Belediyespor Bayburt Özel Yönetim Nazilli İlçe
15 30 Arnavutköy Belediyespor Düzce Cam Düzcespor Bayrampaşa Çetin Emeç
18 30 Bursaspor Tarsus İdmanyurdu Bursa Büyükşehir Belediye
19 00 Hes İlaç Afyonspor Ankaraspor Zafer
19 00 Batman Petrolspor Esenler Erokspor Batman Yeni Şehir
19 00 Çorum FK Amed Sportif Faaliyetler Çorum Şehir
19 00 Şanlıurfaspor Anagold 24Erzincanspor 11 Nisan
19 00 Isparta 32 Menemen FK Isparta Atatürk
Kırmızı Küme
9 Ekim Pazar
15 00 Etimesgut Belediyespor Criptoswaps Zonguldak Kömürspor Etimesgut Belediyesi Atatürk
15 00 GMG Kastamonuspor Adıyaman FK Gazi
15 00 Ankara Demirspor 1461 Trabzon FK TCDD Ankara Demirspor
15 00 Kırşehir Futbol Pazarspor Kırşehir Ahi
15 00 Serik Belediyespor Baynet İnşaat Balıkesirspor Serik İsmail Oğan
15 30 Sarıyer Uşakspor Yusuf Ziya Öniş
15 30 Kocaelispor Fethiyespor Darıca İlçe
19 00 Bucaspor 1928 Weecoins Kırklarelispor Yeni Buca
19 00 Diyarbekirspor İskenderunspor Diyarbakır
19 00 Teco Karacabey Belediyespor Silahtaroğlu Vanspor FK Karacabey M Fehmi Gerçeker
3 Lig
1 Küme
8 Ekim Cumartesi
15 30 Çatalcaspor Nevşehir Belediyespor Çatalca İzzettin
9 Ekim Pazar
14 30 BC Group Ağrı 1970 Belediye Derincespor Vali Lütfü Yiğenoğlu
14 30 Yomraspor Gema Polimer Şile Yıldızspor Yomra İlçe
14 30 1954 Kelkit Belediyespor Hacettepe 1945 Kelkit İlçe
15 00 Amasyaspor FK 1922 Konyaspor Merzifon İlçe
19 00 Karşıyaka Karbel Karaköprü Belediyespor Alsancak Mustafa Denizli
19 00 Eskişehirspor Edirnespor Eskişehir Yeni
19 00 Yeni Mersin İdmanyurdu Belediye Kütahyaspor Mersin
19 00 52 Orduspor FK Entegre Solar Elazığspor Yeni Ordu
2 Küme
8 Ekim Cumartesi
15 00 Darıca Gençlerbirliği Turgutluspor Darıca İlçe
15 00 Armoni Alanya Kestelspor Yeşilyurt D Ç Ofspor Alanya Ulusal Egemenlik
15 30 Bulvarspor Karaman FK Bulvar Mimar Kubilay Köse
9 Ekim Pazar
14 30 Amberçay Eynesil Belediyespor Bayrampaşa Vakfıkebir İlçe
14 30 Elazığ Karakoçan Fk Orduspor 1967 Elazığ Doğukent
14 30 Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor Alagöz Holding Iğdır FK Merkez Spor Kompleksi
15 30 Ergene Velimeşespor Gümüşhane Sportif Faaliyetler Mustafa Kemal Atatürk
15 30 Ayvalıkgücü Belediyespor Kuşadasıspor Ayvalık Hüsnü Uğural
3 Küme
8 Ekim Cumartesi
15 00 Güneş Holding Çankaya FK 68 Aksaray Belediyespor Osmanlı
15 30 Efeler 09 Bursa Yıldırımspor Adnan Menderes
15 30 Bergama Belediyespor Artvin Hopaspor Bergama 14 Eylül
9 Ekim Pazar
14 00 Beyoğlu Yeni Çarşı Büyükçekmece Tepecikspor Şile
14 30 Osmaniyespor FK Malatya Arguvanspor 7 Ocak
14 30 Merkür Holding Erbaaspor Muş 1984 Muşspor Erbaa İlçe
14 30 Siirt Vilayet Özel İdaresi Kepez Belediyespor Siirt Atatürk
15 00 Niğde Anadolu FK Fatsa Belediyespor Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs
15 30 Bitexen Sapanca Gençlikspor Akhisarspor Sapanca Atatürk